MXSMLG26CAE3
Onderdeel nummer:
MXSMLG26CAE3
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
17549 Pieces
Data papier:
MXSMLG26CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXSMLG26CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):26V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:42.1V
Spanning - Onderbreking (Min):28.9V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMLG (DO-215AB)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:3000W (3kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen:1086-14834
1086-14834-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMLG26CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):71.2A