MXSMLG51CAE3
Onderdeel nummer:
MXSMLG51CAE3
Beschrijving:
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO215AB
beschikbare kwaliteit:
13506 Pieces
Data papier:
MXSMLG51CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXSMLG51CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):51V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:82.4V
Spanning - Onderbreking (Min):56.7V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:3000W (3kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen:1086-14874
1086-14874-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMLG51CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):36.4A