Kopen NH0G35 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 440V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 500V |
| Size / Dimension: | 2.760" L x 2.100" W x 1.181" H (70.11mm x 53.34mm x 30.00mm) |
| Serie: | - |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Rectangular, Blade |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | NH0G35 |
| Fuse Type: | Square |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE SQUARE 35A 500VAC/440VDC |
| Huidige score: | 35A |
| Klasse: | NH |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 120kA AC, 25kA DC |
| goedkeuringen: | VDE |
| toepassingen: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |