NPS2T-100RF1
NPS2T-100RF1
Onderdeel nummer:
NPS2T-100RF1
Fabrikant:
Riedon
Beschrijving:
RES SMD 100 OHM 1% 25W TO126
Data papier:
1.NPS2T-100RF1.pdf2.NPS2T-100RF1.pdf
Invoering
Kopen NPS2T-100RF1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:TO-126 (D-Pak Style)
Size / Dimension:0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Serie:NPS
Weerstand (Ohm):100
Vermogen (Watt):25W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen:696-1190-2
NPS 2-T126 100.000 OHM 1%