Kopen NPS2T-5RF1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | TO-126 (D-Pak Style) |
| Size / Dimension: | 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm) |
| Serie: | NPS |
| Weerstand (Ohm): | 5 |
| Vermogen (Watt): | 25W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andere namen: | 696-1194-2 NPS 2-T126 5.000 OHM 1% NPS2-T126-5.000FTR NPS2-T126-5.000FTR-ND NPS2-T126-5FTR NPS2-T126-5FTR-ND NPS2T1265000OHM1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 175°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 21 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | NPS2T-5RF1 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.161" (4.10mm) |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 5 Ohm ±1% 25W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film |
| Beschrijving: | RES SMD 5 OHM 1% 25W TO126 |
| Samenstelling: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |