Kopen ONET2511PARGTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-QFN (3x3) |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Differential |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ONET2511PARGTR |
| Uitgebreide beschrijving: | Limiting Amplifier 1 Circuit Differential 16-QFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC OPAMP LIMITING 45KHZ 16QFN |
| Current - Supply: | 22mA |
| Current - Output / Channel: | - |
| Amplifier Type: | Limiting |
| -3dB bandbreedte: | 45kHz |
| Email: | [email protected] |