OPA2132U/2K5G4
Onderdeel nummer:
OPA2132U/2K5G4
Fabrikant:
Beschrijving:
IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
Data papier:
OPA2132U/2K5G4.pdf
Invoering
Kopen OPA2132U/2K5G4 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Supply, Single / Dual (±):5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V
Voltage - Input Offset:250µV
Leverancier Device Pakket:8-SOIC
slew Rate:20 V/µs
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type:-
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal circuits:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:OPA2132U/2K5G4
Gain Bandwidth Product:8MHz
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC
Beschrijving:IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
Current - Supply:4mA
Current - Output / Channel:40mA