Kopen P0602ACLRP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 4V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 25V, 50V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 40V, 80V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 No Tab |
| Aantal elementen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P0602ACLRP |
| Beschrijving: | SIDACTOR 2CHP 25/50V 400A TO220 |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 400A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 100A |
| Current - Hold (IH): | 50mA |
| Capaciteit: | 145pF, 250pF |
| Email: | [email protected] |