Kopen P0900SBLRP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 4V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 75V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 98V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AA, SMB |
| Andere namen: | P0900SBLRP-ND P0900SBLRPTR |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P0900SBLRP |
| Beschrijving: | SIDACTOR BI 75V 250A DO-214AA |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 250A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 80A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 70pF |
| Email: | [email protected] |