Kopen P3002SCLRP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 8V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 280V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 360V |
| Serie: | TwinChip™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AA, SMB |
| Aantal elementen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P3002SCLRP |
| Beschrijving: | SIDACTOR BI 280V 400A DO214AA |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 400A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 100A |
| Current - Hold (IH): | 120mA |
| Capaciteit: | 25pF |
| Email: | [email protected] |