Kopen P3602CALRP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 4V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 170V, 340V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 220V, 440V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AA, SMB (3 Leads), Compak |
| Andere namen: | P3602CAL |
| Aantal elementen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P3602CALRP |
| Beschrijving: | SIDACTOR BI 340V 150A DO214 |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 150A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 45A |
| Current - Hold (IH): | 120mA |
| Capaciteit: | 25pF, 40pF |
| Email: | [email protected] |