Kopen P6KE250ARL met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 213V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 442V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 237V |
| Unidirectionele kanalen: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | DO-15 |
| Serie: | P6KE, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Andere namen: | 497-4286-2 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P6KE250ARL |
| Beschrijving: | TVS DIODE 213VWM 442VC DO15 |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 9A (8/20µs) |
| Capacitieve @ Frequentie: | 310pF @ 1MHz |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |