Kopen PAM8010NHR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 24-SSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Andere namen: | PAM8010NHRDI |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 3W x 2 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PAM8010NHR |
| Kenmerken: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 24-SSOP |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SSOP |
| Email: | [email protected] |