PCF1D220MCL4GB
PCF1D220MCL4GB
Onderdeel nummer:
PCF1D220MCL4GB
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD
Data papier:
1.PCF1D220MCL4GB.pdf2.PCF1D220MCL4GB.pdf3.PCF1D220MCL4GB.pdf
Invoering
Kopen PCF1D220MCL4GB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:20V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:PCF
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:1.7A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-14021-2
PCF1D220MCL4GB-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PCF1D220MCL4GB
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.217" (5.50mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):50 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD
Capaciteit:22µF