PCJ1C221MCL4GS
PCJ1C221MCL4GS
Onderdeel nummer:
PCJ1C221MCL4GS
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V SMD
Data papier:
1.PCJ1C221MCL4GS.pdf2.PCJ1C221MCL4GS.pdf3.PCJ1C221MCL4GS.pdf
Invoering
Kopen PCJ1C221MCL4GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:PCJ
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:3.89A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-14061-2
PCJ1C221MCL4GS-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PCJ1C221MCL4GS
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):18 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V SMD
Capaciteit:220µF