PCK0G182MCO1GS
PCK0G182MCO1GS
Onderdeel nummer:
PCK0G182MCO1GS
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 1800UF 20% 4V SMD
Data papier:
1.PCK0G182MCO1GS.pdf2.PCK0G182MCO1GS.pdf3.PCK0G182MCO1GS.pdf
Invoering
Kopen PCK0G182MCO1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:4V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:PCK
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:6A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-3994-2
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PCK0G182MCO1GS
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1800µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):8 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 1800UF 20% 4V SMD
Capaciteit:1800µF