Kopen PCS1A680MCL1GS met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 10V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | PCS |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 2.1A @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 493-3975-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PCS1A680MCL1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 68µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD |
| Capaciteit: | 68µF |