Kopen PD55008L-E met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Test: | 12.5V |
|---|---|
| Spanning - Nominale: | 40V |
| transistor Type: | LDMOS |
| Leverancier Device Pakket: | PowerFLAT™ (5x5) |
| Serie: | - |
| Vermogen: | 8W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerVDFN |
| Andere namen: | 497-6473-2 PD55008L-E-ND PD55008LE |
| ruisgetal: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PD55008L-E |
| Krijgen: | 19dB |
| Frequentie: | 500MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Mosfet LDMOS 12.5V 150mA 500MHz 19dB 8W PowerFLAT™ (5x5) |
| Beschrijving: | TRANSISTOR RF 5X5 POWERFLAT |
| Huidige score: | 5A |
| Current - Test: | 150mA |
| Email: | [email protected] |