Kopen PD55025S-E met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Test: | 12.5V |
|---|---|
| Spanning - Nominale: | 40V |
| transistor Type: | LDMOS |
| Leverancier Device Pakket: | PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Serie: | - |
| Vermogen: | 25W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Andere namen: | 497-5302-5 PD55025SE |
| ruisgetal: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PD55025S-E |
| Krijgen: | 14.5dB |
| Frequentie: | 500MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Mosfet LDMOS 12.5V 200mA 500MHz 14.5dB 25W PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Beschrijving: | FET RF 40V 500MHZ PWRSO10 |
| Huidige score: | 7A |
| Current - Test: | 200mA |
| Email: | [email protected] |