Kopen PD85035-E met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Test: | 13.6V |
|---|---|
| Spanning - Nominale: | 40V |
| transistor Type: | LDMOS |
| Leverancier Device Pakket: | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Serie: | - |
| Vermogen: | 15W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Andere namen: | 497-8299 497-8299-5 497-8299-ND PD85035-E-ND PD85035E |
| ruisgetal: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PD85035-E |
| Krijgen: | 17dB |
| Frequentie: | 870MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Mosfet LDMOS 13.6V 350mA 870MHz 17dB 15W PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Beschrijving: | FET RF 40V 870MHZ |
| Huidige score: | 8A |
| Current - Test: | 350mA |
| Email: | [email protected] |