Kopen PDS5100Q-13D met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 790mV @ 5A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 100V |
| Leverancier Device Pakket: | PowerDI®5 |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | PowerDI™ 5 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -55°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PDS5100Q-13D |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI®5 |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 200µA @ 100V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 5A |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |