PFS35-1K5F1
PFS35-1K5F1
Onderdeel nummer:
PFS35-1K5F1
Fabrikant:
Riedon
Beschrijving:
RES SMD 1.5K OHM 1% 35W TO263
Data papier:
1.PFS35-1K5F1.pdf2.PFS35-1K5F1.pdf
Invoering
Kopen PFS35-1K5F1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:TO-263 (D-Pak)
Size / Dimension:0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Serie:PFS35
Weerstand (Ohm):1.5k
Vermogen (Watt):35W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PFS35-1K5F1
Hoogte - Zittend (Max):0.185" (4.70mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1.5k Ohm ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film
Beschrijving:RES SMD 1.5K OHM 1% 35W TO263