Kopen PFSM.075.2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 30V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 300ms |
| Dikte (Max): | 0.125" (3.18mm) |
| Size / Dimension: | 0.289" L x 0.214" W (7.36mm x 5.44mm) |
| Serie: | PFSM |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 1 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 230 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2-SMD |
| Andere namen: | 486-1176-2 PFSM.075.2-ND PFSM0752 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PFSM.075.2 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Beschrijving: | FUSE PTC 0.75A 30V FST-TRIP SMD |
| Current - Trip (It): | 1.5A |
| Current - Max: | 80A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 750mA |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |