Kopen PFVS.170 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 3s |
| Dikte (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Size / Dimension: | 0.679" L x 0.201" W (17.25mm x 5.10mm) |
| Serie: | PFVS |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 105 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 30 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Strap |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | User Defined |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PFVS.170 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 16V Ih User Defined Strap |
| Beschrijving: | FUSE PTC 1.7A 16V RESET AXIAL |
| Current - Trip (It): | 3.4A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 1.7A |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |