Kopen PI5A4599ACEX met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 15ns, 10ns |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-6 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 8 Ohm |
| Aantal circuits: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PI5A4599ACEX |
| Uitgebreide beschrijving: | 1 Circuit IC Switch 2:1 8 Ohm SC-70-6 |
| Beschrijving: | IC ANALOG SWITCH SPDT SC70-6 |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 1nA |
| crosstalk: | -80dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 1.5pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 100 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 5pF, 5pF |
| -3dB bandbreedte: | 30MHz |
| Email: | [email protected] |