PLV1D151MCL1
PLV1D151MCL1
Onderdeel nummer:
PLV1D151MCL1
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
Data papier:
1.PLV1D151MCL1.pdf2.PLV1D151MCL1.pdf
Invoering
Kopen PLV1D151MCL1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:20V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:PLV
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:2A @ 100kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-14174
PLV1D151MCL1-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PLV1D151MCL1
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):27 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
Capaciteit:150µF