PLX1E121MDL1TD
PLX1E121MDL1TD
Onderdeel nummer:
PLX1E121MDL1TD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H
Data papier:
1.PLX1E121MDL1TD.pdf2.PLX1E121MDL1TD.pdf
Invoering
Kopen PLX1E121MDL1TD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:PLX
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:2.3A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-4683-2
493-4683-2-ND
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PLX1E121MDL1TD
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):27 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H
Capaciteit:120µF