Kopen PLX1E121MDL1TD met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 25V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | PLX |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 2.3A @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 493-4683-2 493-4683-2-ND 493-4683-3 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 21 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PLX1E121MDL1TD |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 120µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 27 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H |
| Capaciteit: | 120µF |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |