Kopen PM0603H-100NJ met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | PM0603H |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 16 @ 100MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0603 (1608 Metric) |
| Andere namen: | PM0603H100NJ |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ceramic |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM0603H-100NJ |
| Inductie: | 100nH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Frequentie - Test: | 100MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 925MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 100nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 1 Ohm Max 0603 (1608 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 100NH 300MA 1 OHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 1 Ohm Max |
| Huidige score: | 300mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |