Kopen PM0805H-8N2J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | PM0805H |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 15 @ 100MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Andere namen: | PM0805H8N2J |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ceramic |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM0805H-8N2J |
| Inductie: | 8.2nH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.033" (0.85mm) |
| Frequentie - Test: | 100MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 3GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 8.2nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 280 mOhm Max 0805 (2012 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 8.2NH 300MA 280 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 280 mOhm Max |
| Huidige score: | 300mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |