PM0805H-8N2J
Onderdeel nummer:
PM0805H-8N2J
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 8.2NH 300MA 280 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19267 Pieces
Data papier:
PM0805H-8N2J.pdf
Invoering
Kopen PM0805H-8N2J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Multilayer
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:0805 (2012 Metric)
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
afscherming:Unshielded
Serie:PM0805H
ratings:-
Q @ Freq:15 @ 100MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Andere namen:PM0805H8N2J
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ceramic
Fabrikant Onderdeelnummer:PM0805H-8N2J
Inductie:8.2nH
Hoogte - Zittend (Max):0.033" (0.85mm)
Frequentie - Test:100MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:3GHz
Uitgebreide beschrijving:8.2nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 280 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 8.2NH 300MA 280 MOHM
DC Resistance (DCR):280 mOhm Max
Huidige score:300mA