PM2120-120K-RC
PM2120-120K-RC
Onderdeel nummer:
PM2120-120K-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 12UH 12.7A 8 MOHM SMD
Data papier:
PM2120-120K-RC.pdf
Invoering
Kopen PM2120-120K-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Toroidal
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:1.200" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
afscherming:Unshielded
Serie:PM2120
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:M8782
PM2120120KRC
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Iron
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PM2120-120K-RC
Inductie:12µH
Hoogte - Zittend (Max):0.820" (20.83mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:12µH Unshielded Toroidal Inductor 12.7A 8 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 12UH 12.7A 8 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):8 mOhm Max
Huidige score:12.7A