PM2120-3R9M-RC
PM2120-3R9M-RC
Onderdeel nummer:
PM2120-3R9M-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 3.9UH 18A 4 MOHM SMD
Data papier:
PM2120-3R9M-RC.pdf
Invoering
Kopen PM2120-3R9M-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Toroidal
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:1.200" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
afscherming:Unshielded
Serie:PM2120
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Iron
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PM2120-3R9M-RC
Inductie:3.9µH
Hoogte - Zittend (Max):0.820" (20.83mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:3.9µH Unshielded Toroidal Inductor 18A 4 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 3.9UH 18A 4 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):4 mOhm Max
Huidige score:18A