PM3602-250-B-RC
PM3602-250-B-RC
Onderdeel nummer:
PM3602-250-B-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD
Data papier:
PM3602-250-B-RC.pdf
Invoering
Kopen PM3602-250-B-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±20%
Test Inductie - Verbonden In Reeks:1mH
Size / Dimension:0.452" L x 0.354" W (11.48mm x 8.99mm)
afscherming:Unshielded
Serie:PM3600
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:M8674
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Aantal Coils:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:PM3602-250-B-RC
Inductance - parallel geschakeld:250µH
Hoogte:0.225" (5.72mm)
Uitgebreide beschrijving:Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 1.19 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard
Beschrijving:INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD
DC Resistance (DCR) - Serie:4.76 Ohm Max
DC weerstand (DCR) - Parallel:1.19 Ohm Max
Huidige beoordeling - Serie:170mA
Huidige beoordeling - Parallel:330mA