PWR4525W1R03F
PWR4525W1R03F
Onderdeel nummer:
PWR4525W1R03F
Beschrijving:
RES SMD 1.03 OHM 1% 2W 4525
Data papier:
PWR4525W1R03F.pdf
Invoering
Kopen PWR4525W1R03F met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Serie:PWR4525
Weerstand (Ohm):1.03
Vermogen (Watt):2W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:4525 J-Lead
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:PWR4525W1R03F
Hoogte - Zittend (Max):0.197" (5.00mm)
Kenmerken:Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1.03 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
Beschrijving:RES SMD 1.03 OHM 1% 2W 4525