PWR6327W2200JE
PWR6327W2200JE
Onderdeel nummer:
PWR6327W2200JE
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
RES SMD 220 OHM 5% 3W 6327
Data papier:
PWR6327W2200JE.pdf
Invoering
Kopen PWR6327W2200JE met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±20ppm/°C
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Serie:PWR6327
Weerstand (Ohm):220
Vermogen (Watt):3W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:6327 J-Lead
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PWR6327W2200JE
Hoogte - Zittend (Max):0.268" (6.80mm)
Kenmerken:Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:220 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound
Beschrijving:RES SMD 220 OHM 5% 3W 6327