Kopen R6015ANJTL met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 1mA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | LPTS |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 300 mOhm @ 7.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 100W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-83 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | R6015ANJTL |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1700pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 50nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 600V 15A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount LPTS |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 15A (Tc) |
| Email: | [email protected] |