REG102NA-2.5/250
Onderdeel nummer:
REG102NA-2.5/250
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.5V 0.25A SOT23-5
Data papier:
REG102NA-2.5/250.pdf
Invoering
Kopen REG102NA-2.5/250 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.5V
Voltage - Input:Up to 10V
Voltage - Dropout (standaard):0.15V @ 250mA
Leverancier Device Pakket:SOT-23-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Andere namen:296-41485-6
REG102NA-2.5DKR
REG102NA-2.5DKR-ND
REG102NA25250
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:REG102NA-2.5/250
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 250mA SOT-23-5
Beschrijving:IC REG LDO 2.5V 0.25A SOT23-5
Current - Output:250mA
Current - Limit (Min):340mA