REG103UA-2.7
Onderdeel nummer:
REG103UA-2.7
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.7V 0.5A 8SOIC
Data papier:
REG103UA-2.7.pdf
Invoering
Kopen REG103UA-2.7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.7V
Voltage - Input:Up to 15V
Voltage - Dropout (standaard):0.115V @ 500mA
Leverancier Device Pakket:8-SOIC
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tube
Verpakking / doos:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Onderdeelnummer:REG103UA-2.7
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.7V 500mA 8-SOIC
Beschrijving:IC REG LDO 2.7V 0.5A 8SOIC
Current - Output:500mA
Current - Limit (Min):550mA