REG104FA-3.3/500
Onderdeel nummer:
REG104FA-3.3/500
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 1A DDPAK
Data papier:
REG104FA-3.3/500.pdf
Invoering
Kopen REG104FA-3.3/500 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 15V
Voltage - Dropout (standaard):0.23V @ 1A
Leverancier Device Pakket:DDPAK/TO-263-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Andere namen:REG104FA-3.3TR
REG104FA33500
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:REG104FA-3.3/500
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1A DDPAK/TO-263-5
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 1A DDPAK
Current - Output:1A
Current - Limit (Min):1.2A