RHA0G681MCN1GS
RHA0G681MCN1GS
Onderdeel nummer:
RHA0G681MCN1GS
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Data papier:
1.RHA0G681MCN1GS.pdf2.RHA0G681MCN1GS.pdf3.RHA0G681MCN1GS.pdf
Invoering
Kopen RHA0G681MCN1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:4V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:FPCAP, RHA
Ripple Current - lage frequentie:500mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:5A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-3765-2
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RHA0G681MCN1GS
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.303" (7.70mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):8 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Capaciteit:680µF