RLB0812-821KL
RLB0812-821KL
Onderdeel nummer:
RLB0812-821KL
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 820UH 130MA 3.1 OHM TH
Data papier:
RLB0812-821KL.pdf
Invoering
Kopen RLB0812-821KL met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.264" Dia (6.70mm)
afscherming:Unshielded
Serie:RLB
ratings:-
Q @ Freq:45 @ 796kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RLB0812-821KL
Inductie:820µH
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Frequentie - Test:796kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:1.5MHz
Uitgebreide beschrijving:820µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 3.1 Ohm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 820UH 130MA 3.1 OHM TH
DC Resistance (DCR):3.1 Ohm Max
Huidige score:130mA