Kopen RNCF1206DTE68K0 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±0.5% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±25ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 1206 |
| Size / Dimension: | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| Serie: | RNCF |
| Weerstand (Ohm): | 68k |
| Vermogen (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RNCF1206DTE68K0 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 68k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Beschrijving: | RES SMD 68K OHM 0.5% 1/4W 1206 |