RT0603FRE0724R9L
RT0603FRE0724R9L
Onderdeel nummer:
RT0603FRE0724R9L
Beschrijving:
RES SMD 24.9 OHM 1% 1/10W 0603
Data papier:
RT0603FRE0724R9L.pdf
Invoering
Kopen RT0603FRE0724R9L met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:0603
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie:RT
Weerstand (Ohm):24.9
Vermogen (Watt):0.1W, 1/10W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:RT0603FRE0724R9L
Hoogte - Zittend (Max):0.022" (0.55mm)
Kenmerken:Moisture Resistant
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:24.9 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Beschrijving:RES SMD 24.9 OHM 1% 1/10W 0603