RT9013-28GY
RT9013-28GY
Onderdeel nummer:
RT9013-28GY
Fabrikant:
Richtek
Beschrijving:
IC REG LDO 2.8V 0.5A SC82
Data papier:
RT9013-28GY.pdf
Invoering
Kopen RT9013-28GY met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.8V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):0.25V @ 500mA
Leverancier Device Pakket:SC-82
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-82
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Onderdeelnummer:RT9013-28GY
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 500mA SC-82
Beschrijving:IC REG LDO 2.8V 0.5A SC82
Current - Output:500mA
Current - Limit (Min):500mA