Kopen RUEF090-AP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 30V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 5.9s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RUEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 220 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 70 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | RUEF090-APHFCT |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RUEF090-AP |
| Afstand tussen de draden: | 0.199" (5.05mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.480" (12.20mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 0.9A AMMO |
| Current - Trip (It): | 1.8A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 900mA |
| goedkeuringen: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |