Kopen RXEF075S met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 72V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 6.3s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.402" Dia x 0.122" W (10.20mm x 3.10mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RXEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 600 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 250 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | RF0418-000 RF0418-000-ND RF2672-000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RXEF075S |
| Afstand tussen de draden: | 0.200" (5.08mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.600" (15.20mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 72V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 0.75A STRGT |
| Current - Trip (It): | 1.5A |
| Current - Max: | 40A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 750mA |
| goedkeuringen: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |