Kopen S1-0R024J8 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±5% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) |
| Serie: | S |
| Weerstand (Ohm): | 0.024 |
| Vermogen (Watt): | 0.5W, 1/2W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1913 J-Lead |
| Andere namen: | S-1 0.024 OHM 5% S-1-0.024JTR S-1-0.024JTR-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 275°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | S1-0R024J8 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| Kenmerken: | Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.024 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound |
| Beschrijving: | RES SMD 0.024 OHM 5% 1/2W 1913 |
| Samenstelling: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |