S2-221RF1
S2-221RF1
Onderdeel nummer:
S2-221RF1
Fabrikant:
Riedon
Beschrijving:
RES SMD 221 OHM 1% 1W 2615
Data papier:
1.S2-221RF1.pdf2.S2-221RF1.pdf
Invoering
Kopen S2-221RF1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±20ppm/°C
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Serie:S
Weerstand (Ohm):221
Vermogen (Watt):1W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2615 J-Lead
Andere namen:S-2-221FTR
S-2-221FTR-ND
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:S2-221RF1
Hoogte - Zittend (Max):0.142" (3.60mm)
Kenmerken:Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:221 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Beschrijving:RES SMD 221 OHM 1% 1W 2615