S4008LTP
S4008LTP
Onderdeel nummer:
S4008LTP
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 400V
Data papier:
1.S4008LTP.pdf2.S4008LTP.pdf3.S4008LTP.pdf4.S4008LTP.pdf
Invoering
Kopen S4008LTP met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):1.6V
Voltage - Off State:400V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):1.5V
Leverancier Device Pakket:TO-220AB-L
Serie:-
SCR Type:Standard Recovery
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-220-3 Isolated Tab
Andere namen:F7250
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:S4008LTP
Uitgebreide beschrijving:SCR 400V 8A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-L
Beschrijving:SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 400V
Current - On State (It (RMS)) (Max):8A
Current - On State (It (AV)) (Max):5.1A
Current - Off staat (Max):10µA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Current - Hold (IH) (Max):30mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):15mA