Kopen SCEP104L-1R4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SCEP104L |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SCEP104L-1R4 |
| Inductie: | 1.4µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.4µH Shielded Inductor 13.5A 5.9 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 1.4UH 13.5A 5.9 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 5.9 mOhm Max |
| Huidige score: | 13.5A |
| Current - Verzadiging: | 12.2A |