SCEP105S-1R8
Onderdeel nummer:
SCEP105S-1R8
Fabrikant:
Signal Transformer
Beschrijving:
FIXED IND 1.8UH 11.5A 8 MOHM SMD
Data papier:
SCEP105S-1R8.pdf
Invoering
Kopen SCEP105S-1R8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:-
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
afscherming:Shielded
Serie:SCEP105S
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:-
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SCEP105S-1R8
Inductie:1.8µH
Hoogte - Zittend (Max):0.220" (5.60mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:1.8µH Shielded Inductor 11.5A 8 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 1.8UH 11.5A 8 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):8 mOhm Max
Huidige score:11.5A
Current - Verzadiging:13.8A